Tým


Miloš Říha – Šípek

ředitel

Vojtěch Prokeš

zástupce ředitele, fundraising

Aneta Adámková

vedoucí kanceláře, produkční, matka pluku

Maří Manková

koordinátorka projektu Zkušenost totality

Eva Staňková

ekonomka

Jakub Ambrozek – Mravenec

komunikace

Mirka Janoušková

koordinátorka stáží SI



Aneta Adámková

vedoucí kanceláře, produkční, matka pluku

Petra Seidlová – Uzlík

provoz čítárny

Ondřej Hrubeš – Kmotr

dramaturg Studia SI

Boris Vanka

koordinátor programu Média v měnícím se světě

Eva Staňková

koordinátorka programu Hledáme Dream Job

Anna Šlechtová – Pírko

koordinátorka programu Příhody pražské přírody

Alena Štvánová – Ája

čítárnice

Jan Adámek

čítárník

Klára Škvorová – Kl

čítárnice



Roman Šantora – Bobo

vedoucí archivů archiv@skautskyinstitut.cz

Tomáš Jelínek – Sten

odborný metodik

Michaela Čakrtová – Střízlík

správkyně e-knihovny

Ondřej Bastl – Medvěd

vedoucí muzea muzeum@skautskyinstitut.cz

Michael Kučera – Bobr

vedoucí jihočeské expozitury

Václav Dostál – Václavka

vedoucí pražské expozitury

David Koura – Dodýš

vedoucí plzeňské expozitury

Tomáš Novotný – Čáryfuk

vedoucí ústecké expozitury

Karel Berka

vedoucí olomoucké expozitury

Stanislav Kučinski – Stáňa

vedoucí moravskoslezské expozitury

Michal Šrubař – Grizzly

Miroslav Hopfinger – Jistič

Jitka Radkovičová – Tiki

vedoucí projektu Židovský skauting



Pavel Fornůsek – Stopař

vedoucí projektu

Eva Měřínská – Evička

Jiří Zajíc – Edy

Aleš Vitinger

Svatava Šimková – Sluníčko

Jan Martin Kozel – Stopař

Tereza Streckerová



Vojta Havrda

koordinátor

Jan Martin Kozel – Stopař

Matěj Šmíd

Marek Baxa – Plavčík



Petra Frühbauerová

Anna Hubáčková

Katka Juráková

Milan Mareš – Rak

Markéta Musilová – Blecha

Ondřej Prikner – Twist

Kateřina Šmajzrova

Dan Vykoukal



Martin Kolovský – Marťan

Daniel Bečvář – Adan

Barbora Musilová

Šárka Porvichová – Šťovík

Jakub Adámek

Michal Löfler – Papír



Bořek Slunéčko

Eva Měřínská – Evička

Tomáš Slavík – Fred

Marek Baxa – Plavčík

Petr Pavlok – Vrána