Rezervace na Staromáku

Porady, semináře, srazy či přednášky. Ať pořádáte cokoli, na Staromáku to bude nejlepší.

Naše prostory nabízíme k rezervaci pro soukromou akci, seminář nebo poradu.
Prostory si můžete rezervovat všechny dny v týdnu, v jakémkoli čase.
Rezervujte na mailu rezervace@skautskyinstitut.cz nebo na čísle 774 403 574.


Bez názvu-2-03

Renesanční sál

Obdélníkový sál na konci chodby nabízí klidný prostor pro konference, kurzy nebo větší porady. V sále se nachází velký stůl a 16 míst k sezení na pohodlných polstrovaných židlích. K dispozici připojení k wi-fi, velký whiteboard, po domluvě možnost půjčení flipchartu a dataprojektoru.

kapacita:
16-20 lidí

 

 

 

 

 


Bez názvu-2-01

Klubovny

Klubovna je ideální prostor pro menší poradu nebo setkání. V každé klubovně je dlouhý stůl, k dispozici připojení k wi-fi, velká černá tabule a po domluvě možnost půjčení flipchartu a dataprojektoru.

kapacita:
12 lidí

 

 

 

 

 

 

 


Bez názvu-2-04

Studio SI

Malé divadlo se schodovým hledištěm a jevištěm s veškerou audio-vizuální technikou. K dispozici je též dataprojektor a plátno. Vchod pro diváky z pavlače, pro účinkující z druhé strany sálu z chodby. Na chodbě před sálem je prostor pro divadelní šatnu. Připojení k wi-fi je též k dispozici.

kapacita:
50 lidí

 

 

 

 

 


Bez názvu-2-05

Minuta

Nový prostor v domě U Minuty nabízí podlouhlý sál s bezkonkurenčním výhledem na Staroměstské náměstí. V zadní části sálu se nachází oddělená místnost jako vhodné zázemí pro pořadatele. Vchod z pavlače. Po domluvě k zapůjčení flipchart, dataprojektor a plátno.

kapacita:
50 lidí

 

 

 

 

 


Bez názvu-2-02

Hlavní sál

Sál je v běžném provozu součástí Čítárny. Prostor s poetickou atmosférou, klavírem a výhledem z věžičky (polygonálního arkýře) na Staroměstské náměstí k soukromým rezervacím půjčujeme pouze po individuální domluvě. V sále je možné variabilně rozložit stoly a židle dle vašich představ. K dispozici dataprojektor, plátno, flipchart, připojení k wi-fi.

kapacita:
bez stolů 50 lidí,
se stoly 20 lidí

 

 

 


Zde se můžete podívat na obsazenost jednotlivých sálů:

 

 

V horní liště kalendáře si můžete vlevo zvolit zobrazované období, vpravo změnit zobrazení na měsíční či denní a úplně v rohu pak zvolit, které místnosti chcete mít v kalendáři zobrazeny.