Podpořte nás

V některých projektech a při některých našich činnostech zjišťujeme, že nestačí jen zapálená srdce. Budeme rádi za podporu!

Klub podporovatelů SI

Každý měsíc pořádáme v Praze, Brně, Plzni a Olomouci přes šedesát akcí. Jsou zdarma pro všechny, kdo o ně mají zájem. V Praze a Brně navíc vytváříme zázemí pro porady a setkání. V činnosti jsou zapojeny i desítky dobrovolníků. Čas a nadšení však nestačí na vše. Proto budeme moc rádi, když se skrze pravidelný příspěvek stanete součástí naší komunity a pomůžete nám dál dosahovat našich cílů.

Výhody členství v Klubu

Být u toho s námi” je opravdu to největší, co můžeme nabídnout. Chceme s vámi sdílet naše hodnoty, slyšet vaše nápady; chceme společně s vámi znamenat změnu ve společnosti. Kromě toho mají ještě u nás členové Klubu každý měsíc kávu v Praze či Brně zdarma. O věrné členy Klubu pečujeme a snažíme se je překvapit malou pozorností. A samozřejmostí je potvrzení o daru pro odpočet z daní.

Patroni Skautského institutu

Snažíme se vytvářet komunitu osobností a podporovatelů SI. Lidí, kteří souzní s našimi tématy, baví je naše činnost a chtějí nám významně pomoci. Pokud se stanete naším patronem, budeme o Vás pečovat, vždy Vás rádi uvidíme u nás na Staromáku. Každý rok pořádáme nejméně jednu akci, na které se všichni setkáme, ohlédneme se za vykonanou činností a povídáme si o našem dalším směřování.

Našimi patrony jsou například

Helena Illnerová

vědkyně

Janek Rubeš